TAR-GROCH

Tar-groch

Siedziba przedsiębiorstwa oraz magazyny zlokalizowane są w miejscowości Filipowice nr 161. Formą organizacyjną firmy jest spółka jawna, która została założona przez czterech wspólników w 1993 roku.

Tar-Groch-Fil jest firmą oferującą smaczne i zdrowe produkty. Mając na uwadze ich duży udział w zbilansowanej diecie. Szeroki asortyment pochodzi od sprawdzonych i zaprzyjaźnionych dostawców.

Sprzedaż zdrowych produktów to niezwykle odpowiedzialne przedsięwzięcie, które od lat wykonują z pasją i zaangażowaniem. W swojej codziennej pracy starają się, by dostarczane Klientom produkty charakteryzowały się wysoką jakością i wyjątkowy smak. Wszystkie zamówienia na zdrowe produkty realizujemy w sposób szybki i bezpieczny dla kupujących.

Tar-groch


Siedziba przedsiębiorstwa oraz magazyny zlokalizowane są w miejscowości Filipowice nr 161. Formą organizacyjną firmy jest spółka jawna, która została założona przez czterech wspólników w 1993 roku.

Tar-Groch-Fil jest firmą oferującą smaczne i zdrowe produkty. Mając na uwadze ich duży udział w zbilansowanej diecie. Szeroki asortyment pochodzi od sprawdzonych i zaprzyjaźnionych dostawców.

Sprzedaż zdrowych produktów to niezwykle odpowiedzialne przedsięwzięcie, które od lat wykonują z pasją i zaangażowaniem. W swojej codziennej pracy starają się, by dostarczane Klientom produkty charakteryzowały się wysoką jakością i wyjątkowy smak. Wszystkie zamówienia na zdrowe produkty realizujemy w sposób szybki i bezpieczny dla kupujących.
There are no products